ΕΝΣΥΡΜΑΤΗ ΚΑΜΕΡΑ IP PoE UNIARCH IPC-D125-PF28
  • Κωδικός Προϊόντος:0236881
  • Κατασκευαστής:
  • Διαθεσιμότητα:Παράδοση 1 έως 3 ημέρες
IP κάμερα IPC-D125-PF28, 2.8mm, 5MP, IP67/IK10, PoE, IR έως 30m.
Δικτυακή κάμερα της Uniarch (Powered by Uniview Tech), με αισθητήρα ανάλυσης 5MP, φακό 2.8mm, εύρος υπέρυθρων IR έως 30m και υποστήριξη τροφοδοσίας PoE. Το σώμα της κάμερας είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό με στεγανοποίηση επιπέδου IP67 και αντοχή στα χτυπήματα IK10, γεγονός που την καθιστά κατάλληλη για χρήση σε εξωτερικούς χώρους.
-αισθητήρας ανάλυσης 5MP
-υποστήριξη τροφοδοσίας PoE
-στεγανοποίηση IP67
-αντοχή στα χτυπήματα IK10
-εύρος υπέρυθρων έως 30m
-ONVIF compliant
-2D/3D DNR (Digital Noise Reduction)
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Camera
Sensor: 1/3", progressive scan, CMOS
Lens: 2.8mm @F2.1
DORI Distance: Lens: 2.8mm, Detect: 63m, Observe: 25.2m, Recognize: 12.6m, Identify: 6.3m
Angle of View (H): 89.1°
Angle of View (V): 47.3°
Angle of View (O): 94.3°
Adjustment angle: Pan: 3° ~ 360°, Tilt: 0° ~ 75°
Shutter: Auto/Manual, 1 ~ 1/100000s
Minimum Illumination: Color: 0.02Lux (F2.1, AGC ON), 0Lux with IR
Digital noise reduction: 2D/3D DNR
Day/Night: IR-cut filter with auto switch (ICR)
S/N: >52dB
IR Range: Up to 30m (98ft) IR range
Defog: Digital Defog
WDR: DWDR
Video
Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
H.264 code profile: Baseline profile, Main profile, High profile
Frame Rate:
HLC: Supported
BLC: Supported
OSD: Up to 4 OSDs
Privacy Mask: Up to 4 areas
ROI: Up to 8 areas
Motion Detection: Up to 4 areas
Network
Compatible Integration: ONVIF (Profile S, Profile T), API
Interface
Network: 10/100M Base-TX Ethernet
General
Power: DC 12V +/-25%, PoE
Power consumption: Max 4.5W
Dimensions (Φ x H): Φ109 x 81mm
Weight: 0.33kg
Working Environment: -30 °C ~ 60 °C, Humidity: Surge Protection: 4KV