ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΤΟΙΧΟΥ USAMS T21OCTC01
  • Κωδικός Προϊόντος:0217037
  • Κατασκευαστής:Usams
  • Διαθεσιμότητα:Παράδοση 4 έως 10 ημέρες
Φορτιστής τοίχου T21OCTC01 με καλώδιο USB-C, USB 2.1A, λευκός.
Διαθέτει 1 θύρα εξόδου USB που υποστηρίζει φόρτιση με απόδοση έως 2.1A.
-ελαφρύς με κομψό design
-με καλώδιο USB-C σε USB
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Φορτιστής τοίχου
Είσοδος: 100-240V~50-60Hz
Έξοδος: 5V/2.1A 10.5W Max
Υλικό: ABS
Διαστάσεις: 79 x 38 x 23mm
Χρώμα: Λευκός
Καλώδιο
Βύσμα 1: USB-C αρσενικό
Βύσμα 2: USB αρσενικό
Έξοδος: 5V/2A Max